Тамада Львів

Як пережити цей день?
Найщасливіший день у житті... Поєднання двох сердець... Створення нової сім’ї...

Всі ці епітети міцно тримаються на медово-цукрово-ванільній основі будь-якого біль-менш традиційного весілля. Та замалим не кожен, хто мав насолоду бути на цьому святі головним героєм, добре знає дещо менш «рожевоокулярну» сторону свята. «Процес» нерідко буває напруженим і нервовим , так що у голові не раз проносяться далеко не романтичні словосполучення здебільшого «репродуктивного» походження. Тож, ми вирішили дати декілька коротких рекомендацій, які допоможуть уникнути очевидних, але вельми поширених помилок, здатних підпсувати свято.

Добре виспись. Це може виявитися не так просто. Можуть доймати мама з татом з мільйону причин, може приїхати табір родичів і переселити твоє спальне місце на балкон, а можеш просто банально нервувати і не могти заснути. З близькими цей момент треба обумовити заздалегідь, щоб у останню ніч тобі забезпечили спокій. Так, всі бажають тобі лише добра, але у клопотах можуть не надати значення, що завтра ти не зможеш «відпроситися», а змушений будеш тягти себе на всі тортури попри все небажання. Від безсоння допоможуть звичайні аптечні седативні.

Не влаштовуй холостяцької вечірки безпосередньо перед днем «ікс». В такому випадку попередній пункт буде позбавлений сенсу. Виспатися ти просто не встигнеш, а якщо й встигнеш, легше тобі від того не стане. Не раз після міцної вечірки хочеться впасти в анабіоз років на десять. Уяви собі, з яким настроєм ти підеш одружуватися.

Не забудь... Ні, поклади звечора... Ні, ПРИШИЙ ДО ТІЛА звечора паспорт. Британські вчені досі не розгадали секрету масового забування женихами документів в день реєстрацію шлюбу, але інтуїція підказує, що справа не тільки в забудькуватості. Нікуди з підводного човна ти вже не дінешся, а гонитва туди-сюди тільки сплутає плани і нерви.

Не давай гостям над собою знущатися. Якщо ти нормально дожив до банкету, то отут любі гості тебе вже так просто не відпустять. Вони в повний нуль замучать вас з молодою своїм «гірканням», її затягають по танцях, а тебе злегка «придушать» - численними міцними обіймами фізично і нетверезими теревенями морально. Намагайся нікого не ображаючи звести до мінімуму «доброзичливість» рідних і друзів, наскільки це буде можливим. По можливості «відбивай» у них свою обраницю. Відпочивайте обоє при найменшій нагоді. Зрештою, це все-таки ваше свято в першу чергу. І хай буде з вам Сила у цей день! 
Обновлен 11 дек 2013. Создан 12 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн