Тамада Львів

Перша зустріч з батьками
І все-таки, цей день настав. Ви всіляко тішили себе надією, що може станеться диво, і ця процедура якимось чином вас мине, але... Дива не сталося, і з батьками доведеться знайомитися. Хто з вас більше боїться цієї зустрічі – не важливо. Скоріш за все у кожного раз по раз спрацьовують рефлектрорні скорочення м’язів у різних місцях. Гадаємо, не варто зайвий раз розжовувати, що треба надягати та як себе вести. Натомість сказати хочеться про те, які дивацтва можуть вас чекати з боку шановних і поважних «предків», щоб ви були морально готові і не кинулися навтьоки через вікно при перших їх проявах.

У кожній сім’ї з роками виробляються та закріплюються звички, способи спілкування та інші поведінкові моменти. Часто такі моменти бувають досить екстравагантними. Само собою, з більшістю з них вам доведеться познайомитися вже під час знайомства, бо з чого б це ви раніше мали одне одному про такі речі розповідати.

По-перше, сам «фасад» нових родичів та їхньої оселі. Може виявитися, що ультрапрогресивна обраниця молодого, вся обвішана айфонами й айпедами, яка не вилазить з модних тусовок, проживає у захаращеній напівзотлілим дрантям та банками з квашеною капустою «хрущовці». Батьки можуть виявитися в цілому непоганими, але малоосвіченими і доволі примітивними переселенцями з-за «сто першого кілометру». Такий же шок може чекати наречену, але до нього ще може додатися й той факт, що її «мачо» і «альфа-самець» літає по хаті, як новобранець по казармі, виконуючи накази мамусі, раз по раз простимульовані потиличниками.

Далі, як може піти процес. Батько молодої може дивитися на жениха з доброзичливістю людожера, і при кожній спробі зятенька щось пролепетати, мимоволі хапатися за гострі предмети. Звичайно, адже хочуть забрати його «кровиночку». Те, що вони з дружиною уже й не знали, як цю «кровиночку» спихнути заміж, у такі моменти зазвичай забувається.

Молодій же не раз захочеться запропоновані страви дати скуштувати комусь іншому. Звичайно, адже від одного погляду свекрухи на ту, яка збирається відібрати її «гордість», скисає молоко і осипається штукатурка зі стін.

Вже стало страшно до енурезу? Ми пожартували. Звичайно, буває по-всякому і різних дивацтв не уникнути. Але скоріш за все набундюченість свекра – це його нормальний стан, а тещин язик взагалі не потребує коментарів – це уже архетип. А з часом ці люди взагалі можуть стати милими і зовсім не страшними. Создан 12 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн