Тамада Львів

Сприятливі і несприятливі дати для весілля в 2014 році

Сприятливі і несприятливі дати для весілля в 2014 роціЯкі невідповідні і сприятливі дні для весілля в 2014 році? Згадаймо про те, яке чотириноге протегує в цьому році. А як вже говорилося вище, Кінь протегує новеньким витокам і новим шлюбам. Але це ще не значить, що сприятливі дні для весілля в 2014 році все підряд. Дуже принципово виважено підійти до укладення шлюбного союзу, щоб загальне життя було довгим і заможним на веселі дії.

Згідно зі східним календарем, Кінь знаходить силу лише 31 січня 2014 року. Тому цілий січень буде правити бал Чорна водяна змія. Вона протегує докладним і обережним сімейним парам. А ще дарує їм фінансове благоденство. До речі, весільну мандрівку краще відстрочити. Змія воліє приступати загальне життя у своєму гнізді. Тому варто обережно призначати дату весілля. Сприятливими датами для весілля в січня 2014 року будуть 15, 26 і 30 січня. А ось 31 січня краще відмовитися від реєстрації шлюбу.

Весілля в лютому 2014 року

У лютому 2014 затіває своє сходження Кінь. Це означає, що місяць буде сприятливим для укладення шлюбу. Але в витоку місяці ураган почуттів просто може перевтілитися в ураган, який зробить ваше сімейне життя насиченим конфліктами. Відповідною для весілля буде 2-а половинка лютого. Найбільш успішні дні — 14, 15 і 28. Сім’ї, створені в ці дні, будуть сильними і скоро обзаведуться дітками. Велика можливість заснування вдалої домашньої справи.

Весілля в березні 2014

Березень сповнений підходящих дат для весілля в 2014 році. У цьому місяці множиться заступництво Коня до нових починань, так як в 1-ий весняний місяць у природи настає новенька, абсолютна сила життя, також, як і у майже всіх молодят. Шлюб, укладений у березні дасть добробут і задоволеність. Але не слід призначати бенкет на 3 та 19 березня. Ці дні мають всі шанси доставити біди й прикрощі прийдешній сім’ї. Але пари, які витримають ці тести, в майбутньому будуть безмежно щасливі.

Весілля в квітні

Одруження в квітня 2014 року обіцяє нареченим нескінченний карамельний місяць. Молодят очікують малі незгоди, в головному пов’язані з побутом, надалі їх очікує гармонійне і умиротворене життя. А все свари будуть тут же позабуті за бурхливими примиреннями. Головне не допускати локального конфлікту, що переростає в сувору сварку. Найсприятливіші дні для весілля в  квітні 2014 року — 4, 7, 12, 21 і 25. Втім, в цьому місяці взагалі немає безуспішних днів для одруження.

Одруження в травні 2014

Здавна існує прислів’я «вийдеш заміж у травні, будеш все життя маятися». Забудьте про це! 2014 для весілля сам по собі зручний, а травень доставить тихий і безтурботний шлюб. Рівновага у сім’ї буде тривати довго, тільки якщо не присвятити одруженню на найбільш сприятливі дні. 3, 4 і 9 травня віщують нещастя і швидке розлучення юний парі. Дуже вдалі дні — 11 і 26 травня. А тим, хто бажає уникнути втручання сторонніх у свою сім’ю, будь то нав’язливі родичі або ймовірна коханка, варто призначити одруження на 22 травня.

Весілля в червні

На початку червня 2014 триває весняний сплеск сил Коня. Пари, які уклали подружній союз в 1-і два тижні, збережуть свою любов на майже всі роки. Їх життя буде яскравим і насиченим. Навіть ті, хто зовсім недавно відшукали свою половинку, можуть бути спокійні: союз укладений на початку червня триватиме не одне десятиліття. А ось в 2-ій половині місяця норовлива конячка приготувала противний сюрприз: спільне життя може закінчитися тим, що один з подружжя буде любити, а другий лише дозволяти любити себе. Найбільші розлади принесуть 19, 23, 26 і 27 дні червня.

Одруження в липні 2014

На початку місяця краще почекати з реєстрацією шлюбу. Вирішуючи, як вибрати дату весілля, потрібно дуже обачно стосуватися до липня. Безліч побутових негараздів випадуть на голови тим, хто вирішить одружитися 2,4 і 7 липня. Вічна плутанина і непостійність очікує весілля 1, 8 і 10 линня. Зате починаючи з 12 числа, молодят чекає одностайність і порозуміння. А домашній бюджет не буде відати млосних часів. Найщасливіші дні для весілля — 15, 21 і 24 липня 2014 року.

Весілля в серпні

Серпень 2014 непередбачуваний для весіль як здичавілий мустанг. Сьогодні поступливий і лагідний, завтра він може встати дибки і помчати у степ. Так 1,2 і 3 серпня принесуть склоки і розбрат, при цьому не тільки між чоловіком і дружиною, а й між рідними подружжя з обох сторін. Але вже 4 і 6 дні місяця подарують благополуччя у молодій сім’ї. Пари, які зіграли весілля 16 або 20 вересня, можуть в один момент знайти, що любов раптово пропала, залишивши місце налагодженому побуту і звичкам. Але ті, хто не спостерігають в такому об’єднанні ніщо огидного, проживуть разом до глибокої старості.

Одруження в вересні 2014

Вересень 2014 обсипле молодих приємними дарами як з рогу достатку. Радісним сюрпризом може починати і швидка поява малюка. Відносини будуть невимушеними, і подружжю навряд чи буде коли-небудь жалкувати про свій вибір дня весілля. Але кінець місяця пророкує повністю протилежні події. Дуже велика можливість розчаруватися у партнері, сильні скандали і сварки можуть призвести до швидкого розриву. «Чорна смуга» розпочнеться з 24 вересня.

Шлюб у жовтні 2014

2014 рік для весілля восени досить сприятливий. У жовтні найкращим часом для одруження буде початок і кінець місяця. Пари, що одружилися в ці дні, будуть нерозлучні на заздрість оточуючим. Глибоке взаєморозуміння і міцне кохання не зуміють зруйнувати навіть суворі розбіжності. Однак у середині жовтня краще не призначати дату весілля. Це час загрожує появою в сім’ї третьої особи, яка загрожує порвати молодий шлюб. Тому найбільш вдалі дні — з 1 по 10 жовтня і з 19 жовтня до початку листопада.

Одруження у листопаді

Листопад з перших днів неблаговолить до весіль. Новоспечене подружжя чекають перешкоди, які далеко не всі можуть впоратися. Більше того, близька людина може залишити вас у найважчу хвилину. Причіпки, гарячність, і докори можуть призвести до розриву через те, чия черга мити посуд. Можливі і часті зради, і абсолютно *бездоказові ревнощі, через які один з подружжя може просто мучити іншого недовірою. Але ближче до кінця місяця, починаючи з 18 листопада 2014 року, настає пора сильних сімей. Правда, їх міцність може більше базуватися більше на фінансовому благополуччі, ніж на суворих емоціях.

Весілля в грудні 2014

Грудень 2014 — підходящий місяць для весіль. Незважаючи на холод і морози, у відносинах постійно буде палати вогник, час від часу перетворюється на вогонь. Нудьзі і смутку не буде місця в грудневих союзах. А життєвий шлях не затьмарять дурні сумніви. Шлюб, укладений у грудні, буде довгим і нескінченно щасливим. Мабуть, варто цуратися лише 12 і 28 чисел, вони можуть принести млосні травлення в перші роки спільного життя.Создан 27 окт 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн