Тамада Львів

Весільний гороскоп
Телець + Рак. Гармонія цього союзу заснована на загальних інтересах і, перш за все, на прихильності до родинного вогнища. Але в будь-якій родині час від часу трапляються збої, відбуваються тертя. Так, н зважаючи на взаємну любов і повагу, цілком можлива зрада як з боку дружини, так і чоловіка. У цій зраді є навіть позитивні моменти, тому що вона, як не дивно, в підсумку скріпить ще сильніше ваш союз. Як кажуть, все пізнається в порівнянні. Кожен з подружжя, сходивши «наліво», знаходить в своїй половинці безліч різних переваг, яких раніше не помічав. А найголовніше, обоєпереконуються, що будинок - це фортеця, де їх завжди правильно зрозуміють і пробачать.

Телець + Діва. Шлюб між цими знаками досить поширений і в більшості випадків щасливий. Обидва практичні, здоровомислячі, володіють прекрасними господарськими якостями. Обидва готові невпинно облаштовувати своє гніздечко. Щоправда, Телець трохи метушливий, зате Діва більш практична, завжди готова поступитися своїми інтересами для збереження спокою в родині.

Тілець + Козеріг. Союз сприятливий завдяки дипломатичним здібностям Козерога. По природі він лідер, тому завжди виступає в ролі вихователя і наставника в усьому: починаючи від зміни побутових звичок Тельця, закінчуючи зміною його життєвих установок. Як і в будь-якої нормальної людини, у Тельця час від часу проявляються спалахи протесту, але хитрий Козеріг вміє вчасно і вміло погасити їх, створюючи у партнера ілюзію свободи. Коли ж період бунту проходить, Козеріг знову починає виховний процес. Причому чинитьвсе це таким чином, що кілька інертний по натурі Телець навіть захоплюється діями Козерога.

Близнюки + Лев. Спочатку цей союз заснований на пристрасті та шалених почуттях. Згодом вони слабшають і замінюються дружніми, поважними відносинами, які ще більше зміцнюють шлюб. Головну роль у ньому відіграє Лев. Якщо Лев - чоловік, то Близнюк - жінка - це улюблене дитя, якого розбещують, ніжать, все дозволяють. Якщо ж Лев - жінка, то чоловік - Близнюк – то в стосунках панує взаєморозуміння і гармонія. Вони намагаються догодити один одному.

Близнюки + Терези. Відносини у цього союзу - рівні. Домінуюча риса шлюбу - гармонійність. У них багато спільних інтересів. З боку здається, що господарем у домі є Близнюки. Насправді ж справжній господар - Терези, але вони грають роль таємного правителя. Повільно, але цілеспрямовановони ведуть близнюків в тому напрямку, який їм потрібно. Особливо добре, коли Ваги - жінка. Від природи вона чудова мати, гарна господиня, що чоловік - Близнюк дуже цінує.

Лев + Терези. Величний Лев і врівноваженим Терези чудово доповнюють один одного. Це один з найбільш вдалих шлюбів, який відрізняється гармонією і стабільністю. Увсіх питаннях вони завжди знаходять спільну мову, готові до компромісів.

Близнюки + Водолій. Їх союзу всі заздрять. Шлюб вдалий у всіх відношеннях, незважаючи на часті «терки». З боку здається, що у них беспрестанно виникають якісь розбіжності і сварки. Це про них приказка "Милі чубляться значить любляться". Вони вдало доповнюють і збагачують один одного. Їм не буває нудно разом. Багато в чому цьому сприяє Водолій. Він настільки неординарний, що не набридає навіть Близнюкам, які постійно жадають пригод. Але їм доведеться добре засвоїти: якщо у пошуках нових відчуттів вони коли – небудь зрадять, то вибачення не буде. Водолій остаточно і безповоротно спалить всі мости, яких би мук це йому не коштувало.

Рак + Діва. Союз міцний завдяки зусиллям Діви, які миряться з примхами Раків, пробачають їм. Для діви характерні сталість, розумність. Часто вона жертвує своїми інтересами, закриває очі на численні витівки Рака. Такий стан влаштовує обох і не вносить істотного дискомфорту в їх відносини.

Рак + Рак. Стійкий союз. Довговічність шлюбу заснована на схожих життєвих орієнтирів, однаковому світосприйнятті. Вони з півслова розуміють один одного, схвалюють дії партнера. Рак не буде лізти в чужу душу, намагатися вивідати щось, щоб звернути на свою користь, на шкоду іншому. Раки дуже серйозно відносяться до сім'ї, всіляко оберігають її від різного роду неприємностей.

Лев + Стрілець. Цей союз побудований на взаємній повазі один до одного, а тому особливо міцний. Їх об'єднує спільна праця, спільність світоглядів та інтересів. Обидва азартних, люблять авантюрні пригоди і подорожі.

Діва + Терези. Один із найбільш вдалих і поширених шлюбів. Два цих знака добре сходяться завдяки однаковому прагненні до комфорту, затишку і благополуччя. Схожість на побутовому грунті доповнюється взаємним прагненням до рівноваги в усіх інших питаннях: матеріальних, сексуальних, психологічних і т.д. Це і є запорукою стабільногошлюбу.

Скорпіон + Козеріг. Дуже привабливий союз. Обидва партнера однаково сильні. Через багато років вони дбайливо проносять свої почуття, намагаючись вберегти кохання. Почуття їх, як правило, сильні, постійні. Це той тип людей, які не сприймають інших варіантів. Зради в такому шлюбі - рідкість.

Діва + Діва. Не зважаючи на однаковий знак, шлюб виходить міцним і щасливим. Обидві діви добре розуміють один одного, намагаються задовольнити смаки і вимоги партнера. Обидвоєрозумні, терплячі, работящі, завдяки чому в домі панує достаток і порядок.

Діва + Козеріг. У цьому союзі кращі якості економної і практичноїДіви знаходять гідного союзника в особі реаліста - Козерога, якому подобаються розумні вимоги та критичний розум Діви. Діти в такій родині роблять шлюб ще більш міцним.

Терези + Водолій. У цього союзу чимало заздрізників. Їх об'єднують спільні інтереси та плани, пристрасть до подорожей. Обидва партнери комунікабельні, люблять дружнє спілкування, вміють веселитися, створюючи навколо себе невимушену атмосферу. Обоє є генераторами ідей. Постійно щось придумують, намагаючись зробити приємне оточуючим їх людям.

 
Овен + Водолій. Водолій для Овна - ідеальний партнер. Водолій завжди готовий до різних змін і авантюр. Дуже дорожить відносинами з друзями, заради них може піти на багато. Це, до речі, було б не дуже добре для сім'ї, але він вміє робити це не на шкоду родині, що оцінюється по достоїнству другою половиною. Водолій, як жоден інший знак, цінує і поважає Овна як людину, як особистість, схвалює самостійність цього знаку.

Терези + Стрілець. Союз заснований не стільки на почуттях, скільки на спільному прагненні до спільних творінь у майбутньому. Саме за рахунок цього вони досягають певного суспільного статусу, поваги і авторитету. Цей союз багато хто вважає просто чудовим.

Стрілець + Водолій. Надійний шлюб. Обидва партнери за взаємної згоди надають один одному деяку частку свободи, якою користуються акуратно, не допускаючи непристойності, поважаючи почуття один одного і не ставлячи партнера в незручне становище. Завдяки цьому в їх відносинах завжди присутнє щось нови, вони не набридають один одному. Легкість у спілкуванні, схильність до змін, розумний авантюризм з роками тільки зміцнюють взаєморозуміння. Містком між Стрільцем і Водолієм стануть діти, завдяки яким у них відкривається друге дихання і починається вже зовсім нове життя, переповнене приємними емоціями та несподіванками.

Овен + Стрілець. Обидва партнери прекрасно розуміють, що кращої пари їм не знайти. Тому взаємне бажання захопитися кимось на стороні дуже рідко призводить до краху родини. У всіх відношеннях Стрілець для Овна - в першу чергу, наставник і покровитель, Овен ж для Стрільця - дитя, якепотребує постійної уваги.

Скорпіон + Стрілець. Шлюб особливо вдалий в сексуальному плані. Тут обидва знаки ідеально підходять один одному. Крім цього, вони гарні батьки і, що важливо, - ідейні однодумці.

 

Союзи по знакам зодіаку, які мають шанс бути не ідеальними:Овен + Близнюки. Союз між ними нагадує пригодницький роман. Овнам в Близнюках подобається вміння красиво залицятися. Обидва знаки дужеемоційні, завжди готові до подвигів і пригод. У шлюбі Овни і Близнюки ставляться один до одного як друзі - коханці. Згодом стратегія і тактика у взаєминах значно змінюється, причому коректування призводить до зміцнення шлюбу.

Овен + Лев. Союз може виявитися вдалим за деяких обставин. Якщо Овен НЕ настирливий, а Лев НЕ всесильний цар звірів, який тисне своєю могутністю. Тоді можливі любов і благополуччя. Або шлюб може бути заснований на спільній професійної діяльності або спільному вихаванню дітей.

Овен + Терези. Подібно до того, як плюсовий полюс магніту притягується до мінусового, Овна і Терезів тягне один до одного наявність протилежностей. Головне в їх взаєминах - почуття міри. Особливо це стосується Терезів, які у всьому люблять порядок. Через їх надмірну вимогливість Овни просто можуть втекти.

Овен + Риби. Союз цих знаків досить розповсюджений і довговічність шлюбу залежить від типу характерів партнерів. Шлюб буде вдалим, якщо він укладений між розумною рибою і мирним Овном. Або рішучим Овном і спокійноюрибою.

Близнюки + Рак. Якщо обидва Знаки приблизно одного інтелектуального рівня, вони добре доповнюють один одного, особливо якщо у них є спільні інтереси та захоплення. Рак в будь-якій справі намагається докопатися до суті, хоча завантажує себе інформацією без розбору. Але тут підключаються Близнюки, які «фільтрують» усю непотрібну інформацію, упорядковують її і у відповідності до цього коригують майбутні дії. Однак є одне "але". Раку слід мати на увазі, що якщо він захоче повністю прив'язати до себе Близнюків, сім’ї прийде кінець. Волелюбні Близнюки не витримують обмежень і диктатури.

Близнюки + Стрілець. Як правило, обидва партнери вибирають один одного, виходячи з своєрідного розрахунку. Тут і спільність інтересів, і смаків, і багато чого іншого. Життя у них досить напружене, тому що Союз потребує постійного емоційного підживлення, зустрічей з друзями, вечірок. Цікаво, що в цьому союзі Близнюки бездоганно грають роль учнів, що нехарактерно для свободолюбивого Знаку.

Телець + Лев. Цей союз заснований більше на чуттєвості. У шлюбі Телець прагне до спокійного, врівноваженим життя. Лев ж чекає від партнера колишнього сплеску почуттів, шаленого захоплення. Союз може бути вдалим з точки зору сексуальної сумісності. Але для сімейного благополуччя і довгого, щасливого життя цього недостатньо. Якщо Телець буде обмежувати свободу Лева і намагатися прив'язати до себе - неминучий крах шлюбу.

Близнюки + Діва. Шлюб може бути вдалим завдяки мудрості і терпінню Діви, яка, незважаючи ні на що, любить непередбачуваних Близнюків. А також, якщо у них є спільні інтереси або ж вони будуть лояльні по відношенню один до одного. Близнюкам варто постійно пам'ятати про те, що будь-якому терпінню завжди може прийти кінець. Тому не треба перегинати палицю у відносинах з Дівою, не придушувати її, не намагатися перекроювати на свій лад і на свій смак. Вибух опору неминучий, і рано чи пізно все може закінчитися розривом.

Лев + Лев. Союз між цими однаковими знаками можливий і навіть може бути вдалий, якщо один з Левів не буде прагнути до лідерства. Цей шлюб незвичайний тим, що у подружжя, як правило дуже обдарованих особистостей, народжуються не менш обдаровані діти, які можуть перевершити своїх батьків.

Лев + Риби. Шлюб, в принципі, можливий, але він буде коштувати Леву великих зусиль і постійних компромісів. У цьому союзі «жару дає»таємнича і незбагненна Риба.

Козеріг + Риби. Такий союз можливий за умови, якщо в її основі - любов. Але якщо Козеріг виявиться меркантильним прагматиком – тоді події в шлюбі можуть розвиватися за двома варіантами. Перший - Риба назавжди йде від Козерога. Другий - Риба підпорядковується Козерогуй захоплюється сферою його діяльності.

Овен + Телець. Союз дуже складний. Основою такого шлюбу може бути спільний інтерес у вигляді творчої або ділової програми, де Овен виступає в ролі генератора ідей, а Телець на практиці їх реалізує.

Тілець + Телець. Відносини цих знаків рідко закінчуються шлюбом, оскільки самі знаки надто схожі. Але якщо відносини дозріли і питання про створення сім'ї не підлягає обговоренню, то вони намагаються триматися один за одного. Їх об'єднує любов до комфорту, прихильність до сімейного затишку, до дітей, а головне - небажання змінювати те що вони вже створили.

Телець + Близнюки. Комунікабельність і легкий характер Близнюків повинні сприяти створенню гарної родини. Адже для цього є всі підстави. У Тільця - вірний, постійний характер. Він вміє і любить вести господарство. Але його ревнощі можуть суттєво завадити їх відносинам.

Рак + Терези. Такий союз можливий, якщо Терези будуть постійно і в усьому проявляти терпеливість, дозволять Раку бути головою сім'ї. Тут важливе значення матиме такожматеріальна забезпеченість. Однак при всьому цьому в родині кожен буде жити сам по собі.

Рак + Риби. Союз складний, тому що обидва знаки є дуже мінливим. І швидкість коливання їх настрою є різною. Емоції Риб більш заповільнені, як припливи і відприли. Але якщо обидва партнери згодні терпіти такі коливання характеру один одного, то шлюб може виявитися навіть щасливим. Об'єднуючим фактором може служити спільна справа, в результаті якоїодин з партнерів здатний на самопожертву.

Терези + Скорпіон. Чи буде такий союз вдалим залежить від того, наскільки неспокійним Скорпіон погодиться бути не лідером. А його партнеру - Терезампотрібно добре орієнтуватися у складних ситуаціях і постійно створювати ілюзію, ніби саме Скорпіон приймає рішення.

Лев + Козеріг. Складний і суперечливий союз. Лев багато обіцяє і ніколи не тримає слова. Результат - гірке розчарування і образа. Лев втомлюється від прямолінійності Козерога, через що у нього виникає бажання сходити «наліво» і нарешті відпочити.

Діва + Водолій. Союз може бути довготривалим завдяки мудрості і терплячості Діви. У них різні поняття про обов'язок, про родину, про дім. Для Водолія будинок - це місце, куди можна повернутися після довгих мандрівок, спілкування з друзями. Це його пристань. Діва ж до шлюбу ставиться серйозно і не приймає свободи партнерів у шлюбі. Вона терпелива, але терпіння її не безмежне.

Водолій + Водолій. Шлюб може бути довготривалим і вдалим лише тоді, коли обидва партнери будуть рівноправними у всіх відносинах. Будуть поважати один одного, поступаючись один одному. Ну, а якщо кожен буде тягнути ковдру на себе, то спільне життя навряд чи вийде безхмарним і довготривалим.

Стрелець + Риби. Цей союз можливий при збігу декількох "якщо". Якщо обидва мають однаковий інтелектуальний рівень. Якщо їх пов'язують спільні ідеї, якщо партнери хочуть і вміють знайти спільну мову.Создан 05 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн