Тамада Львів

Дешево і сердито (музиканти, відео-оператор, фотограф, тамада)

вартість послуг тамади у Львові, ціни за тамаду, відгуки про роботу тамади, хто хороший тамада, ціна за послуги тамади, ціновий прайс тамади, райдер тамади, скільки коштує весілля у Львові, вартість весілля у Львові, бюджет весілля, ціни на тамадуДосить часто серед тисяч оголошень про надання послуг, можна побачити  такого роду «шедеври»: «Фото та відео послуги, тамада, ді-джей – все з одних рук. Якісно і дешево.» Парадоксальність цієї фрази очевидна, проте, досить часто люди міркують інакше: «Я організовую весілля, ювілей, випускний собі, доньці чи сину,внукові чи внучці. Зібраних заощаджень відверто небагато, але хочеться щоб усе було як у людей. Щоб і фотокартки були, і відео, і щоб музики (не під касетник же танцювати), і щоб тамада був – щоб людям було весело. Значить треба десь зекономити.» І починається гонитва за дешевизною. На фотографі 50$  викроїли – супер, відео оператор – ще 50$, музики  - 50$, тамада – 50$. Ура, вдалось виторгувати 200$. А ще як фото і відео зйомку робить одна людина – то ж економія цілої сотні, а от якби тамада ще й музику покрутив би – було би просто клас. Але на самому святі може стати не так весело… Фотограф з дешевою камерою знімає все що завгодно окрім винуватців свята. Відеооператор бігає на перекур в найважливіші моменти, музики відкривають рота під ноутбук, а тамада з переляку забув як його звати. От де вилізли Ваші 200-250$ економії.

  Тепер спробуємо логічно проаналізувати ситуацію «два в одному». Одна людина фізично не може одночасно і фотографувати і робити відео зйомку якісно. Коли Ви економите кілька гривень і запрошуєте фото та відео «універсала» (два в одному, майже «кіндер») зрозумійте, що без сюрпризі не обійдеться. Або на фотокартках чогось не буде, або відео буде дуже посереднім. Схожий варіант виникає коли музики, за додаткову плату, займуться веденням. Ведення у їх виконанні зводиться то кількох допотопних конкурсів під час танцювальних блоків і, в кращому випадку, співи під «живі» інструменти за столами. Звичайно у формулі «два в одному» є винятки, це – «тамада-ді джей». Зазвичай це популярні ведучі та ді джеї, що працюють на радіостанціях, їм, як правило, притаманне і хороше відчуття атмосфери свята, і музичних смаків присутніх гостей.

Окремо варто сказати про варіант «три в одному». Зараз такі випадки рідкість, але часом ще трапляються. За наполовину менші гроші один чоловік у Львові запропонує Вам фото та відео зйомку і ще й ведення. Ви собі це уявили?  Думаю подальші пояснення не потрібні.

Зараз час поговорити про вартість послуг людей, від яких безпосередньо залежить хід свята чи пам’ятка про нього. Це фотограф, відео оператор, музиканти і тамада. Після того, як Ви визначили приблизно середню ринкову ціну на такі послуги – маєте визначитись – скільки Ви згодні заплатити. Тут усе відповідає принципу ціна/якість. Чим нижча ціна – тим нижча якість послуг. Тому добре все зважте перед тим, як замовляти тамаду за 200$ чи фотографа за 100$. Рівно на ці гроші вони Вам і напрацюють. Пошкодувавши зараз, чи не пошкодуєте Ви згодом?  

Чи вартує економити кілька сотень витрачаючи на свято кілька тисяч  доларів. Адже за кілька років ніхто не згадає що комусь забракло борщу чи голубців (такого практично ніколи не буває), а про те, що музиканти були чудові, а фотографії - справжній шедевр, не забуде ніхто навіть за 20 років.

 

Оскільки з усім вищесказаним повністю погоджуюсь і додати практично немає що, подаю повний передрук з «Блогу бувалого тамади» Романа МетельськогоОбновлен 22 мая 2016. Создан 21 фев 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн