Тамада Львів

Весільні притчі

Весільні притчі та легендиОдного чоловіка запросили на весілля його далекої родички. Він узяв величезну пляшку десятирічного домашнього вина, вирішивши подарувати його молодятам, і навіть написав із нагоди свята гарний тост. Приїхав у місто, оселився в готелі. У ніч напередодні свята наснився йому такий сон: прийшов він на весілля, а там немає жодної пляшки вина, всі сидять сумні з газованою водою. Прокинувся він у холодному поту, кинувся до речей і побачив, що забув свій подарунок вдома.
Тож випиймо за те, щоб ніхто з нас не сумував на цьому святі, але й не забував, навіщо він сюди прийшов.


Наповнивши свій келих, я хочу побажати нашим молодим завжди дотримуватися одного золотого правила: ніколи не намагайтеся переробляти одне одного, тому що це невдячна і марна праця! Приймайте свою пару такою, як є! Вчіться терпінню і взаєморозумінню! За вас, любі молодята!

Багато чоловіків мріють мати гарем. Вони вважають, що чим більше навколо них жінок, тим різноманітніше і цікавіше їхнє сімейне життя, тим більше кохання і ласки вони матимуть. Так побажаймо, щоб наш молодий ніколи не захотів би собі гарему, тому що його дружина одна змогла б замінити цілий гарем! За молодих! Гірко!


Один чоловік дуже любив тістечка. Він їв їх щодня і ніяк не міг наїстися. Тоді друзі подарували йому на день народження величезний торт. Коли чоловік зів останній шматок торта, то зрозумів, що об’ївся і ніколи більше не захоче солодкого. Хочу побажати нашим молодим, аби їхнє спільне життя було солодким і ніколи не приїдалося! А зараз — гірко!


Була собі на світі зла чарівниця, стара і неприваблива. Зненавиділа вона всіх красивих дівчат, стала перетворювати їх на квіти і плести вінок, щоб прикрасити ним свою потворну голову. Але здійнявся сильний вітер, розшарпав той вінок, і прекрасні квіти розлетілися по всьому світу. Одна з таких квіток сьогодні перед нами — це наша наречена. Випиймо ж за її красу і молодість! А нареченому побажаймо бути чудовим садівником, який все життя доглядатиме свою квіточку. Гірко!


Один чоловік прокинувся серед ночі і став порпатися в речах. «Що ти робиш?» — запитала його здивована дружина. «Дорогенька, мені наснився прекрасний сон, але я не розгледів деяких деталей і шукаю окуляри!» — відповів схвильований чоловік. Так вип’ємо ж за те, щоб життя наших молодих завжди здавалося їм чудовим сном і всі деталі цього сну приносили б їм тільки щасливі спогади!


Згадаймо народну мудрість: умій сказати, умій і змовчати. Бажаємо вам, дорогі молодята, говорити одне одному тільки ласкаві й ніжні слова і мовчати, коли на думку спадають інші! Випиймо ж за чудове спілкування молодих! Гірко!


Вирішив одного разу добрий леґінь знайти собі дружину. Сів він на вірного коня і поїхав. Бачить, посеред поля, на перехресті трьох доріг, стоїть камінь, на якому написано: «Направо підеш — багату візьмеш, наліво підеш — красиву візьмеш, прямо підеш — розумну візьмеш». Думав, думав добрий леґінь: ніяк дорогу собі не вибере. Хоче він, щоб дружина його і розумною, і багатою, і красивою була. А народ уже з нього глузує: «Довго наречену вибирати — століття одруженому не бувати!» Наповнімо ж келихи і випиймо за нашого нареченого, якому не довелося так довго вибирати, оскільки він керувався не розумом, а серцем! Гірко!

 

Одна молода пара вирішила зловити птаха щастя. Довго вони блукали горами, долинами, лісами, але чарівний птах їм не зустрічався. Постаріли вони, змучилися і померли, так і не знайшовши щастя. Піднімімо келихи за те, щоб наші молоді ніколи не гаяли часу на пошуки чужого щастя, а жили б своїм! Краще синиця в жмені, ніж журавель у небі! Гірко!


Чоловік і дружина повинні бути садівниками, їм сад ростити. Побажаймо нашим молодим більше діток — красивих, здорових і розумних! У народі кажуть, що якщо народиться син, садять тополю, а якщо дочка — берізку. Тож хай ростуть і зе- леніють біля вашого будинку березовий гай і тополина алея! За молодих садівників! Гірко!


Побажаймо молодому чоловікові стати легким вітерцем, який оберігатиме кохану дружину від спопеляючого вогню життя, даруватиме їй свіжість і прохолоду й нестиме її по безкрайньому простору щастя! За молодят! Гірко!


Жили колись розбійник і священик. Розбійникові подобалася черниця, а священикові — розбійниця. Вони одружилися. Через деякий час священик перетворився на розбійника, а розбійник став священиком.
Випиймо за жінок, котрі з будь-якого розбійника можуть зробити святого! За дружин і матерів!

 

Давно те сталося.
Закохався юнак у дівчину. Вирішив одружитися. Але дівчина відповіла: «Я вийду заміж за тебе, та спочатку виконай 100 моїх бажань». Хлопець почав виконувати одне за одним безглузді бажання красуні. Він виліз на скелю без єдиного виступу, потім стрибнув з неї, переплив річку, не замочивши рук, зупинив дикого коня і поставив на коліна, розрубав на грудях дівчини яблуко і не поранив її. Закоханий виконав 99 бажань. Залишилося тільки одне. Дівчина сказала: «А тепер забудь своїх батьків!» Юнак скочив на коня і поїхав від дівчини назавжди.
Я пропоную піднести догори келихи за те, щоб наші наречені ніколи не забували, хто дав їм життя; щоб не забували стежину до батьківської домівки і пам’ятали, що від добробуту в но-воствореній сім’ї залежить щастя і спокій батьків.

 

Є одна легенда. Перша людина, яку створив Бог, була дуже потворною: була квадратною, низькою на зріст і поєднувала в собі чоловіка й жінку. Така істота не мала почуття кохання, вона не хотіла тепла, любові, ніжності, уваги і ласки. Богу не сподобався його витвір, і він вирішив розділити істоту на дві частини, що їх, немов магнітом, тягнуло б одну до одної. При цьому половинки були розкидані в різні кінці світу. Кожна з них від самого народження шукала свою другу половинку — своє довершення. Ніжна жінка чекала кохання, уваги та захисту. Кожен чоловік шукав ту, яка в будь-якій ситуації зможе його зрозуміти і підтримати.
Коли половинки знаходили одна одну, вони були дуже раді й свої емоції проявляли через блиск очей, усмішку, обійми та поцілунки. А найголовніше — вони ніколи не залишали одна одну.
Я хочу побажати нашим закоханим половинкам завжди бути разом, доповнювати одна одну і, звичайно, під час кожної зустрічі дарувати одна одній щиру посмішку, теплий погляд і поцілунок.


Прийшов до Бога чоловік і попросив створити для нього жінку. Бог узяв промені сонця, сум місяця, лагідний погляд серни, ніжність голубки, легкість повітря, свіжість води. А щоб жінка не стала нудотно-солодкою, додав непостійність вітру, балакучість сороки, сльози від хмар, жахи грому і блискавки. Все це Бог добре перемішав і витворив дуже вродливу жінку.
Бог надихнув у неї життя і віддав чоловікові зі словами: «Бери і страждай». Я пропоную підняти келихи за чудову суміш, яку створив Господь і без якої не може прожити жоден чоловік. За вас, чарівні жінки, і за нашу вродливу наречену!Обновлен 21 окт 2015. Создан 23 ноя 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
bigmir)net TOP 100 Яндекс.Метрика ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины Украина онлайн